Drogi Terapeuto,

        Serdecznie zapraszamy do członkostwa w Stowarzyszeniu Terapeutów Metody prof. A. Tomatisa „Mamy Głos” . Stowarzyszenie w swojej działalności kieruje się zasadą szacunku wobec osobistych poglądów członków oraz osób korzystających z jego pomocy. Celem Stowarzyszenia jest wsparcie terapeutów metody A. Tomatisa w utrzymaniu najwyższej jakości świadczonych przez nich usług poprzez profesjonalne doradztwo, dbałość o ich ciągłe doskonalenie oraz o jakość wykonywanych usług terapeutycznych. Stowarzyszenie realizuje swoje cele m.in. poprzez: udzielanie konsultacji w zakresie interpretacji diagnoz uwagi słuchowej, rekomendacji dotyczących terapii, organizację szkoleń zawodowych, reprezentowanie środowiska w rozmowach z klientami, działania promocyjne i marketingowe, organizacje konferencji.


Wiemy, że nie każdy terapeuta ma możliwość odbycia szkolenia w Belgii, które ze względu na najwyższą jakość merytoryczną, trwa 8 tygodni. Dlatego dzięki przynależności do Stowarzyszenia nasi terapeuci są stale wspierani i 
nadzorowani przez Mozart-Brain-Lab oraz czerpią wiedzę z 40-letniego praktycznego doświadczenia stosowania metody w ośrodku Atlantis w Sint-Truiden w Belgii. 

W naszym Stowarzyszeniu nie stosujemy podziału na sprzęty do terapii, nie mówimy o sobie, że jesteśmy jedyni i najlepiej wyszkoleni – łączy nas pasja do metody i efekty, które osiągamy dzięki wiedzy, jaką przekazuje nam Jozef Vervoort, promując jako jedyny w Polsce i na świecie stosowanie głosu matki w terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Ze względu na wysoką jakość terapii prowadzonej przez ośrodek Atlantis oraz wymagania, jakie stawia naszym terapeutom Jozef Vervoort, pragniemy stale podnosić kompetencje naszych członków w zakresie diagnostyki, interpretacji oraz planowania terapii metodą prof. A. Tomatisa. Od dziś po raz pierwszy w Polsce nasi terapeuci mogą się zrzeszać pod czujnym okiem Jozefa Vervoorta i jego ekspertów z ośrodka Atlantis i Mozart-Brain-Lab. 

Dlatego też członkom naszego Stowarzyszenia zapewniamy możliwość dołączenia do międzynarodowej grupy terapeutów z ośrodka Mozart-Brain-Lab i twórczy rozwój w obszarze profesjonalnej diagnostyki i skutecznej terapii dzieci i dorosłych metodą Prof. Alfreda Tomatisa.
           

Search